Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum – Ořech Věž 3-lamela

 (3-lamela/205 mm) UV lak / F.I.P. kolekce


Kolekce speciálních dřevěných podlah MAGNUM F.I.P. – unikátní dřevěná podlaha se zlepšenými užitnými vlastnostmi – určená především pro podlahové vytápění. Současně je podlaha F.I.P. díly dřevotřískovému jádru šetrná k životnímu prostředí – podporuje šetrné využívání dřevní hmoty.

První dřevěná parketa vhodná pro podlahové vytápění

Tepelný odpor F.I.P.
R= 0,096 m2 .K/W

standardní parketová deska
R= 0,15 m2 .K/W

Při použití podlahy k podlahovému vytápění je potřeba dodržovat předepsané pokyny pro pokládku podlahy.

Podlaha Magnum F.I.P.  Ořech 3-lamela

Ořech

Původ : Amerika

Použití : Dřevo ořechu amerického má velmi široké použití. Vyrábějí se z něho dřevěné podlahy, dřevěné dýhy, obložení, nábytek atd.

Popis dřeva :  Ořechové dřevo to je pravá vzácnost v truhlařině a podlahovém sektoru. Nepravidelné tmavé pruhy a výrazná vlnitá struktura dávají fascinující dekorativní efekt. Ořechová podlaha okouzlí na první pohled. Těžko srovnatelné s čímkoliv jiným. Vlastnostmi podobný dubu. Americký ořech je těžký, relativně tvrdý a má excelentní dimensionální stabilitu. Ořech americký je jednou z nejcennějších severoamerických dřevin.

Podlaha Magnum - řez parketou F.I.P.

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 205 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Informace o dostupnosti u prodejce

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum F.I.P. kolekce Ořech Věž 3-lamela našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print