Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Ořech

 (rošáda/205 mm) UV lak / Kolekce Rošáda  

 


Kolekce Rošáda dřevěných podlah Magnum vyniká unikátním systémem ručně lepených lamel. Široký výběr z mnoha variant podlah a exkluzívní vzhled předurčují podlahy Magnum Rošáda do moderních interiérů. Podlahy jsou potaženy ochrannou vrstvou nové generace MagShield, zvyšující odolnost proti poškrábání. Lamely jsou impregnovány proti vlhkosti MagLock gelem.

 

Podlaha Magnum Rošáda Ořech

 

Ořech

Původ : Amerika

Použití : Dřevo ořechu amerického má velmi široké použití. Vyrábějí se z něho dřevěné podlahy, dřevěné dýhy, obložení, nábytek atd.

Popis dřeva :  Ořechové dřevo to je pravá vzácnost v truhlařině a podlahovém sektoru. Nepravidelné tmavé pruhy a výrazná vlnitá struktura dávají fascinující dekorativní efekt. Ořechová podlaha okouzlí na první pohled. Těžko srovnatelné s čímkoliv jiným. Vlastnostmi podobný dubu. Americký ořech je těžký, relativně tvrdý a má excelentní dimensionální stabilitu. Ořech americký je jednou z nejcennějších severoamerických dřevin.

 

Podlaha Barlinek - řez parketou

  

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumrochorechr

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1590  Kč / m2
Slovenská republika 62.40 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum  řada Rošáda – Ořech našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print