Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Padouk

 (rošáda/205 mm) UV lak / Kolekce Rošáda  

 


Kolekce Rošáda dřevěných podlah Magnum vyniká unikátním systémem ručně lepených lamel. Široký výběr z mnoha variant podlah a exkluzívní vzhled předurčují podlahy Magnum Rošáda do moderních interiérů. Podlahy jsou potaženy ochrannou vrstvou nové generace MagShield, zvyšující odolnost proti poškrábání. Lamely jsou impregnovány proti vlhkosti MagLock gelem.

 

Podlaha Magnum Rošáda Padouk

 

 

Padouk

Původ : Západní Afrika, Nigerie, Kamerun,Gabon,Kongo, Zair, Angola

Použití : Masivní nábytek, dýhovaný nábytek, podlahové parkety, dekorativní interierové prvky, popř. konstrukce

Popis dřeva : Bělové dřevo: světlehnědé,žluté, běl cca 8cm široké jádrové dřevo: oranžové často tmavě žilkované (žilky asi 1cm široké), po opracování rychle tmavne do červenohněda

 

Podlaha Barlinek - řez parketou

  

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumrochpadoukr

 

 

 

 

 

 

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1190  Kč / m2
Slovenská republika 46.70 EUR   € / m2

 

     

 

 

 

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum  řada Rošáda – Padouk našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print