Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Tigerwood

 (rošáda/205 mm) UV lak / Kolekce Rošáda  

 


Kolekce Rošáda dřevěných podlah Magnum vyniká unikátním systémem ručně lepených lamel. Široký výběr z mnoha variant podlah a exkluzívní vzhled předurčují podlahy Magnum Rošáda do moderních interiérů. Podlahy jsou potaženy ochrannou vrstvou nové generace MagShield, zvyšující odolnost proti poškrábání. Lamely jsou impregnovány proti vlhkosti MagLock gelem.

 

Podlaha Magnum Rošáda Tigerwood

 

 

Tigerwood

Původ : Jižní Amerika, Brazílie

Použití : Tigerwood se používá především na výrobu podlah,dále pak v lodním stavitelství, ale také na výrobu exkluzivního nábytku, obložení, atd.

Popis dřeva : Tigerwood  světle šedohnědé s výraznými až černými pruhy. Tigerwood je velice dekorativní. Je jedním z nejkrásnějších brazilských dřev. Na trhu se oběvují různé druhy dřev se stejným názvem, mohou se ovšem barevně odlišovat. Stabilní těžké dřevo, odolné proti vodě. Bělové dřevo Tigerwood je nahnědlé až špinavě bílé, zatímco jádrové dřevo je načervenale hnědé až světle zlatohnědé barvy. Dřevo tigerwood má skvrnitá, vlnitá nebo propletená nepravidelná jádra. Dřevo tigerwoood má téměř nevýrazn, téměř matný lesk lesk a krásnou texturu . Bělové dřevo Tigerwood je nahnědlé až špinavě bílé, zatímco jádrové dřevo je načervenale hnědé až světle zlatohnědé barvy. Dřevo tigerwood má skvrnitá, vlnitá nebo propletená nepravidelná jádra. Dřevo tigerwoood má téměř nevýrazn, téměř matný lesk lesk a krásnou texturu

 

Podlaha Barlinek - řez parketou

  

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumrochtigerwoodr

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1590  Kč / m2
Slovenská republika 62.40 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum  řada Rošáda – Tigerwood našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print