Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Tigerwood

 (3-lamela/205 mm) UV lak / Exotická kolekce


Exotická kolekce dřevěných podlah Magnum směřuje ke zvlášť náročným zákazníkům. Kvalita, luxus a exkluzivita je na prvním místě požadavků pro tuto řadu dřevěných podlah. Dřevěné podlahy Magnum exotické kolekce se odlišují od ostatních řad především svojí tvrdostí a odolností, typickou pro dřeviny tropických oblastí. Jen málo reagují na klimatické změny v interiéru. Jsou vhodné pro luxusní reprezentativní interiéry, stejně tak jako pro všechny prostory, kde dochází k nadměrnému využívání podlahy.

Podlaha Magnum Exotics Tigerwood

Tigerwood

Původ : Jižní Amerika, Brazílie

Použití : Tigerwood se používá především na výrobu podlah,dále pak v lodním stavitelství, ale také na výrobu exkluzivního nábytku, obložení, atd.

Popis dřeva : Tigerwood  světle šedohnědé s výraznými až černými pruhy. Tigerwood je velice dekorativní. Je jedním z nejkrásnějších brazilských dřev. Na trhu se oběvují různé druhy dřev se stejným názvem, mohou se ovšem barevně odlišovat. Stabilní těžké dřevo, odolné proti vodě. Bělové dřevo Tigerwood je nahnědlé až špinavě bílé, zatímco jádrové dřevo je načervenale hnědé až světle zlatohnědé barvy. Dřevo tigerwood má skvrnitá, vlnitá nebo propletená nepravidelná jádra. Dřevo tigerwoood má téměř nevýrazn, téměř matný lesk lesk a krásnou texturu . Bělové dřevo Tigerwood je nahnědlé až špinavě bílé, zatímco jádrové dřevo je načervenale hnědé až světle zlatohnědé barvy. Dřevo tigerwood má skvrnitá, vlnitá nebo propletená nepravidelná jádra. Dřevo tigerwoood má téměř nevýrazn, téměř matný lesk lesk a krásnou texturu

Podlaha Barlinek - řez parketou

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Informace o dostupnosti u prodejce

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum Exotická řada – Tigerwood našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print