Podlahy Barlinek

Dřevěná podlaha Magnum Třešeň americká

 (3-lamela/205 mm) UV lak / Kolekce Rošáda  

 


Kolekce Rošáda dřevěných podlah Magnum vyniká unikátním systémem ručně lepených lamel. Široký výběr z mnoha variant podlah a exkluzívní vzhled předurčují podlahy Magnum Rošáda do moderních interiérů. Podlahy jsou potaženy ochrannou vrstvou nové generace MagShield, zvyšující odolnost proti poškrábání. Lamely jsou impregnovány proti vlhkosti MagLock gelem.

 

Podlaha Magnum Rošáda Třešeň americká 3-lamela

 

Třešeň americká

Původ : Severní Amerika

Použití : Třešňové dřevo se používá na výrobu podlah, dále pak na výrobu nábytku, dýh, v řezbářství atd.

Popis dřeva : Bělové dřevo třešně je světle žluté, zatímco jádrové dřevo je žluto až zlato hnědé, někdy i červenohnědé s barevnými pruhy, které jsou u mladšího dřeva šedozelené a u staršího dřeva pak krvavě červené barvy a vytvářejí velmi zajímavou a dekorativní kresbu. Třešeň, stejně jako ostatní ovocné dřeviny má stejnoměrnou hustotu. Letorosty třešně jsou dosti výrazné.

 

Podlaha Barlinek - řez parketou

 

 

 

 Parametry podlahy

Délka lamely 2200 mm
Šířka lamely 105 mm
Celková tl.lamely 15 mm
Kód zboží magnumrochtresenam3

 

 

 

 

 

 

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika 1390  Kč / m2
Slovenská republika 54.60 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

  

  Aktuální ceník Magnum ke stažení

   Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Některé z podlah Magnum se prodávají ve více kvalitativních řadách lišících se cenou – pro přesnější zjištění ceny nahlédněte do aktuálního ceníku podlah Magnum . Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.


 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku dřevěné podlahy Magnum  řada Rošáda – Třešeň americká 3-lamela našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

 

 

 
 
 
 

 

print