Laminátové podlahy Egger     

E-motion EM3102


Laminátová podlaha Egger E-motion EM3102 – Třída zátěže 31, 7mm HDF. Ideální pro více zátěžové domácí použití i pro mírně zátěžové komerční použití.

Podlaha Egger E-motion EM3102

 Parametry podlahy

Délka lamely 1292 mm
Šířka lamely 192 mm
Celková tl.lamely 7 mm
Kód zboží eggerem3102

   Technický list laminátové parkety Egger

Dýhovaná podlaha Magnum - řez parketou

  1. overlay – krycí film odolný proti obrusu
  2. dekorační papír
  3. speciální nosná HDF deska z přírodního dřevovlákna
  4. protitah
  5. Silenzio

Popis
Vícevrstvá parketa EGGER je parketová deska, kterou tvoří nášlapná vrstva z laminátu, speciální nosná HDF deska z přírodního dřevovlákna a další vrstvy zlepšující mechanicko – akustické vlastnosti podlahy, slepené k sobě. Laminátová podlaha EGGER je vyrobená v souladu s evropskou normou ČSN EN 14041. Parkety mají vysokou odolnost proti bobtnání.

Rozsah použití – pochůzné plochy interiéru budov v obytných a komerčních prostorách.

Záruka – 15 let (při dodržení pokynů výrobce)

Zátěžová třída – 31 (více zátěžové domácí použití,  mírně zátěžové komerční použití)


Odborná pokládka podlahy Egger E-motion EM3102

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  odbornou pokládku laminátové podlahy Egger E-motion EM3102 našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.


print
Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/imao/podlahy-koberce.com/home/www/wp-includes/functions.php on line 5277 Notice: ob_end_flush(): Failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/imao/podlahy-koberce.com/home/www/wp-includes/functions.php on line 5277