Laminátové podlahy Egger   

   

Nový KINGSIZE formát 1,292 x 326 mm podlah Egger s dvojnásobnou šířkou oproti klasickému, dává dvanácti vybraným dřevěným, kamenným a kovovým dekorum prostor k rozzáření. Velké parkety vytvářejí nádherný dojem především na velkých plochách obývacích pokojů, kanceláří a hal.

   


Laminátová podlaha Egger King Size EM3241 – Třída zátěže 33, 10,5mm HDF. Ideální pro použití ve všech typech obytných prostor jakož i  v  komerčních prostorách se  silným zatížením.

 

Podlaha Egger King Size EM3241 

 

 Parametry podlahy

Délka lamely 1292 mm
Šířka lamely 326 mm
Celková tl.lamely 8 mm
Kód zboží eggerEM3241

 

 

  

   

Obvyklá cena podlahy (bez DPH)

Česká republika  475  Kč / m2
Slovenská republika   18.70 EUR   € / m2

 

 

 

 

 

     Upozornění : Cena podlahy se může mírně lišit v jednotlivých regionech a z důvodu kurzového rozdílu, obvykle však odchylka nepřekročí 10%. Přesnou aktuální  cenu podlahy včetně její pokládky Vám sdělíme ve vypracované nabídce podlahy.   Technický list laminátové parkety Egger

 

Dýhovaná podlaha Magnum - řez parketou

  1. overlay – krycí film odolný proti obrusu
  2. dekorační papír
  3. speciální nosná HDF deska z přírodního dřevovlákna
  4. protitah
  5. Silenzio

  

Popis
Vícevrstvá parketa EGGER je parketová deska, kterou tvoří nášlapná vrstva z laminátu, speciální nosná HDF deska z přírodního dřevovlákna a další vrstvy zlepšující mechanicko – akustické vlastnosti podlahy, slepené k sobě. Laminátová podlaha EGGER je vyrobená v souladu s evropskou normou ČSN EN 14041. Parkety mají vysokou odolnost proti bobtnání.

Rozsah použití – pochůzné plochy interiéru budov v obytných a komerčních prostorách.

Záruka – 20 let (při dodržení pokynů výrobce)

Zátěžová třída – 32 (středně zátěžové domácí i komerční použití)

 

Odborná pokládka podlahy Egger King Size EM3241  

 

 Požádejte nezávazně o cenovou nabídku

Naše podlahářství Vám zdarma zpracuje nezávaznou cenovou nabídku na  dodání a odbornou pokládku laminátové podlahy Egger King Size EM3241 našimi zkušenými podlaháři kdekoli v České a Slovenské republice . Nejste-li si jistí, že jste podlahu vybrali správně, napište nám o Vašem záměru a rádi Vám s výběrem vhodné podlahy pomůžeme.

  

  
 
 

 

print